Martin Kašpar

Mgr. Markéta Tesařová

Dyrektor personalny

Markéta pracuje jako dyrektor HR i ma ponad 12-letnie doświadczenie. Zaczynała jako asystentka personalna w korporacji w Czechach, następnie pojechała za mężem na Morawy i objęła stanowisko HR w firmie zatrudniającej 170 pracowników. Po pewnym czasie przeniosła się do firmy zatrudniającej 400 pracowników, do innej czeskiej firmy, która była czysto automotive, gdzie obejmowała stanowisko kierownika personalnego i miała pod sobą własny zespół HR.

W swojej praktyce zajmowała się rekrutacją na wszystkie możliwe stanowiska od produkcji, sprzątaczki, jakości, po TOP management. Następnie były to procesy adaptacji, wynagradzania, motywowania, oceny organizacji imprez firmowych czy budowania marki personalnej pracodawcy czy rozwiązywania sytuacji kryzysowych.

Ponieważ Markéta chciała uzupełnić swoją teoretyczną edukację w tym zakresie, rozpoczęła studiowanie zasobów ludzkich na Uniwersytecie Masaryka, którą już z sukcesem ukończyła.

Markéta pracowała również w agencji personalnej i pomagała mniejszym firmom w tworzeniu procesów personalnych i uczyła ich wyszukiwania kandydatów. Ponieważ w dzisiejszych czasach nie wystarczy, aby asystent np. zamieścił ogłoszenie o pracę.

Z Markétą spotkasz się na wszystkich przetargach i usłyszysz ją, gdy będziesz komunikować z nią w sprawie pracy.

Ma męża, jedno małe dziecko i psa. Jej hobby to ćwiczenie psów, gotowanie, praca i spacery.