o nas ruce

Nasza wizja

Wizją JPF jest budowanie dobrze prosperujących i stabilnych średniej wielkości firm w Czechach, na Słowacji i w Polsce, oraz przyczynianie się do odnowy ducha przedsiębiorczości w tych krajach w oparciu o takie wartości jak charakter, etyka, pracowitość, służba i skupienie się na jakościowym podejściu w rozwiązywaniu problemów klientów.p>

3 powody, aby namzaufać

 

Powód #1:

PROFESJONALIZM

JPF skupia znakomitych profesjonalistów z bardzo bogatym doświadczeniem. Nasze know-how oparte jest na wieloletnim doświadczeniu, ciągłej edukacji oraz na cechach charakteru.

Powód #2:

PARTNERSTWO

Wnosimy do firm porządek i jasny kierunek rozwoju. Współpracując z JPF zyskujesz doświadczonego partnera, który będzie pracował nad Twoją firmą lub biznesem tak, jakby był jego własnym.

Powód #3:

ZEROWE RYZYKO

Ponosimy pełną odpowiedzialność za każdy nasz krok i decyzję. Jako jedyni na rynku oferujemy zatem wszystkim klientom GWARANCJĘ BEZ RYZYKA: jeśli nie osiągniemy z góry ustalonych, wymiernych celów, nasze usługi otrzymujesz za darmo.

Poznaj kierownictwo JPF

 

W JPF mamy dziś niemal stu executive interim managerów.
Nie wstydzimy się wartości, które wyznajemy, odpowiadamy za dane słowa, a przede wszystkim za wyniki naszej pracy. JPF to konkretni ludzie:


Poznaj handlowców JPF

 

O kontakt z klientami dbają: